ACER LAPTOP TÖLTŐ 65W / 19V / 3.42A / 3.0x1.1 mm
| Laptop márka | ACER |
| Cikkszám: | ACER_TÖLTŐ_UTÁNGYÁRTOTT |
| Gyártó cikkszám: | ACER_TÖLTŐ_65W-UTÁNGYÁRTOTT |
| Elérhetőség: | 3 db raktáron |
|
Acer Laptop Töltő (65W | 19V | 3.42A)
Megbízható hálózati adapter 3.0 x 1.1 mm-es vékony csatlakozóval, kifejezetten Acer Ultrabook és Swift modellekhez. 65W Teljesítmény 3.0x1.1 mm Pin Stabil 19V
✓ Raktáron – Azonnali szállítás vagy átvétel a Pólus Centerben! |
|
Együtt olcsóbb:
Laptop töltő + tápkábel
Leírás
Acer Laptop Töltő 65W – Precizitás és Biztonság
Elveszett vagy elromlott a régi töltőd? Ez a jó minőségű utángyártott Acer laptop adapter tökéletes helyettesítője a gyári egységnek. A 65W-os teljesítmény biztosítja a laptopod gyors töltését, miközben az intelligens vezérlés megvédi az akkumulátort a túlmelegedéstől.
Műszaki paraméterek:
| Teljesítmény: | 65W |
| Kimeneti feszültség: | 19V |
| Áramerősség: | 3.42A |
| Csatlakozó mérete: | 3.0 mm x 1.1 mm (Vékony típus) |
| Laptop tipus | Acer ( Acer Swift , Acer Spin , Acer Aspire ) |
| Védelem: | Túláram, rövidzárlat és hőmérséklet elleni védelem |
Ez a típus a 3.0x1.1 mm-es (nagyon vékony) csatlakozóval szerelt Acer gépekhez való. Elsősorban Acer Swift, Spin és bizonyos Aspire Ultrabook modellekhez használatos. Kérjük, hasonlítsd össze a régi töltőd csatlakozóját a képpel! Ha nem vagy biztos benne keress minket és segítünk!
Miért jó ez az Acer laptop töltő ?
- Stabil feszültség: A 19V-os kimenet garantálja a zavarmentes működést és a hosszú akkumulátor élettartamot.
- Tartós kivitel: Megerősített kábelcsatlakozások a törések elkerülése érdekében.
- Univerzális kompatibilitás: Használható minden olyan Acer géphez, amely 19V / 3.42A (vagy kisebb, pl. 2.37A vagy 2.15A) áramerősséget és 3.0x1.1 mm-es csatlakozót igényel.
Kérdésed van a kompatibilitással kapcsolatban?
Szakértő kollégáink szívesen segítenek az azonosításban!
06 70 771 7901
Laptop töltő + tápkábel
Ez az adapter az alábbi Acer cikkszámú töltőket helyettesíti teljes biztonsággal:
Helyettesített modellek:
KP.0450H.001, KP.0450H.013, KP.0450H.019, KP.0450H.007, KP.04501.003, KP.04501.006, KP.04501.017, KP.04503.011, KP.04503.004Helyettesített modellek:
KP.0650H.013, KP.06503.018, KP.06501.012, KP.06501.017, KP.06503.020, KP.06501.015Helyettesített modell: KP.09003.010
Részletes Kompatibilitási Lista
Keresd ki a laptopod típusát a listából (Ctrl+F billentyűkombinációval gyorsabb a keresés!)
Spin: SP111-31, SP111-31N, SP111-32N, SP111-33, SP113-31, SP313-51N, SP314-51, SP314-52, SP314-54N, SP513-51, SP513-52N, SP513-53N, SP513-54N, SP513-55N, SP513-55NA
Iconia: W700, W700P
Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 19V |
| Teljesítmény ( W ) | 65W |
| Amper ( A ) | 3,42A |