ASUS LAPTOP TÖLTŐ 45W USB-C csatlakozóval -utángyártott
Ár:
9.490 Ft
| Laptop márka | ASUS |
| Cikkszám: | ASUS TÖLTŐ USB-C-45W |
| Gyártó cikkszám: | Utángyártott ASUS TÖLTŐ USB-C-45W |
| Elérhetőség: | 10 db raktáron |
|
ASUS Laptop Töltő USB-C (Type-C) 45W PD – Prémium Utángyártott
Kompakt és intelligens megoldás ASUS Chromebook vagy ZenBook készülékéhez. Ez a 45W-os USB-C hálózati adapter támogatja a Power Delivery technológiát, így optimális sebességgel tölti laptopját, tabletjét vagy okostelefonját. USB Type-C PD 45W Max Smart Charge
|
|
Leírás
ASUS USB-C (Type-C) 45W Laptop Töltő
| Feszültség | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V (Auto-feszültség) |
| Áramerősség | Max 2.25A |
| Teljesítmény | 45W |
Csatlakozó |
USB Type-C (szimmetrikus) |
| Helyettesíti | 45W és 33W USB-C adapterek |
| Biztonság | rövidzárlat és túlmelegedés védelemmel |
Hatékony töltés USB-C szabvánnyal
Ez a prémium utángyártott adapter tökéletesen alkalmas az ASUS modern, Type-C portos hordozható eszközeihez. Az intelligens Power Delivery technológia biztosítja, hogy készüléke mindig a számára legmegfelelőbb feszültséget és áramerősséget kapja.
Helyettesíthető gyári modellszámok (P/N):
0A001-00238500, 0A001-00239500, 0A001-00239600, 0A001-00692900, 0A001-00693000, 0A001-00693200, 0A001-00693900, 0A001-00694000, 0A001-00695000, 0A001-00695100, 0A001-00695300, 0A001-00697600, 0A001-00698000, 0A001-00698800, 0A001-01100900, 0A001-239700
Kompatibilis ASUS Laptop Modellek:
- Asus C424MA
- Asus C425TA
- Asus CM1400FXA
- Asus CM3200FM1A
- Asus CX1101CMA
- Asus CX1500CKA
- Asus CX3400FMA
- Asus CX9400CEA
- Asus CZ1000DVA
- Asus CR1100FKA
- Asus C433TA
- Asus C436FA
- Asus CX5500FEA
- Asus C214MA
- Asus C403NA
- Asus C202XA
- Asus T103HAF
- Asus UX370UA
- Asus C203XA
- Asus C204EE
- Asus C204MA
- Asus C213SA
- Asus C223NA
- Asus C302CA
- Asus C423NA
- Asus C434TA
- Asus C523NA
- Asus C536EA
- Asus CM3000DVA
- Asus CM3200FVA
- Asus CM5500FDA
- Asus CT100PA
- Asus CX1100CNA
- Asus CX1400CNA
- Asus CX1500CNA
- Asus T102HA
Paraméterek
| Teljesítmény ( W ) | 45W |
| Type-C | Igen |
| Amper ( A ) | 2,25A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!