ASUS LAPTOP TÖLTŐ 65W USB-C csatlakozóval -utángyártott
| Laptop márka | ASUS |
| Cikkszám: | ASUS TÖLTŐ USB-C-65W |
| Gyártó cikkszám: | Utángyártott ASUS TÖLTŐ USB-C-65W |
| Elérhetőség: | 10 db raktáron |
|
ASUS Laptop Töltő USB-C (Type-C) 65W PD – Prémium Utángyártott
Modern, univerzális megoldást keres? Ez a 65W-os USB-C hálózati adapter Power Delivery technológiával rendelkezik, így automatikusan felismeri a csatlakoztatott eszköz (ZenBook, VivoBook, Chromebook vagy ROG) áramigényét. Biztonságos, gyors és kíméletes töltést garantál minden Type-C portos készülékhez. USB Type-C PD 65W (Max) Intelligens vezérlés
|
|
Leírás
ASUS USB-C (Type-C) 65W Laptop Töltő
| Feszültség | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V (Automatikus) |
| Áramerősség | Max 3.25A |
| Teljesítmény | 65W (Lefelé kompatibilis: 45W, 30W) |
Csatlakozó |
USB Type-C (szimmetrikus) |
| Technológia | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Védelem | Túlmelegedés, rövidzárlat és túlfeszültség elleni védelem |
A jövő csatlakozója: ASUS USB-C Power Delivery
Ez az utángyártott adapter a legmodernebb USB-C szabványt használja. Az intelligens chip kommunikál a laptoppal, és pontosan annyi energiát ad le, amennyit az eszköz kér. Tökéletes választás ZenBook Flip, VivoBook és az újabb ROG Ally vagy ROG Zephyrus modellekhez is. Helyettesíti a 45W-os ASUS töltőt is
Helyettesíthető gyári modellszámok (P/N):
0A001-00443300, 0A001-00443500, 0A001-00444500, 0A001-00446500, 0A001-00447900, 0A001-00448000, 0A001-00449500, 0A001-00892400, 0A001-00893300, 0A001-00894600, 0A001-00895400
Kompatibilis ASUS Laptop Modellek:
- ASUS RC71L
- ASUS T302CHI
- ASUS T3304GA
- ASUS UM3504DA
- ASUS UM5302LA
- ASUS UP3404VA
- ASUS UX3402VA
- ASUS UX5304VA
- ASUS B5302CBA
- ASUS B5302FBA
- ASUS B5402FBA
- ASUS B5402CBA
- ASUS B9440FA
- ASUS B9440UA
- ASUS B5302FEA
- ASUS UX325
- ASUS UX325EA
- ASUS UX325EA-DS51
- ASUS UX325EA-EH71
- ASUS UX325EA-XH71
- ASUS UX325EA-XS74
- ASUS UX325EA-XS51
- ASUS UX325JA
- ASUS UX325JA-DB51
- ASUS UX325JA-DB71
- ASUS UX325JA-EH52
- ASUS UX325JA-EH71
- ASUS BX325JA
- ASUS UM325UA
- ASUS UM325UA-DS71
- ASUS UM325UA-XH71
- ASUS UM325QA
- ASUS UX363E
- ASUS UX363EA
- ASUS UX363JA
- ASUS UX425E
- ASUS UX425EA
- ASUS UX425JA
- ASUS UX435E
- ASUS UX435EA
- ASUS UX435EG
- ASUS UX535LI
- ASUS UX535LH
- ASUS UX370U
- ASUS UX370UA
- ASUS UX390U
- ASUS UX390UA
- ASUS UX391
- ASUS UX391FA
- ASUS UX391UA
- ASUS UX391UA-XB74T
- ASUS UX392
- ASUS UX392FA
- ASUS UX392FN
- ASUS UX490
- ASUS UX490UA
- ASUS UX490UA-BE009T
- ASUS UX490UA-BE012R
- ASUS UX490UA-BE012T
- ASUS UX490UA-BE023T
- ASUS Q325U
- ASUS Q325UA
- ASUS Q408UG
- ASUS Q409ZA
- ASUS T302C
- ASUS T303U
- ASUS T303UA
- ASUS T305C
- ASUS T305CA
- ASUS T302CHI
- ASUS C302C
- ASUS C302CA
- ASUS C202X
- ASUS C203X
- ASUS C204E
- ASUS C204M
- ASUS C213N
- ASUS C213S
- ASUS C214M
- ASUS C223N
- ASUS C234M
- ASUS C403N
- ASUS C423N
- ASUS C425T
- ASUS C433T
- ASUS C434T
- ASUS C436F
- ASUS C436FA
- ASUS C523N
- ASUS C536E
- ASUS CB1400CK
- ASUS CB1400FK
- ASUS CB1500FK
- ASUS CB3400FM
- ASUS CB5400FM
- ASUS CB5500FE
- ASUS CL3000D
- ASUS CL3200F
- ASUS CM1400F
- ASUS CM3000D
- ASUS CM3200F
- ASUS CM5500F
- ASUS CR1100CK
- ASUS CR1100FK
- ASUS CX1400CK
- ASUS CX1400FK
- ASUS CX1500FK
- ASUS CX21X
- ASUS CX3400FM
- ASUS CX5400FM
- ASUS CX5500FE
- ASUS B1100CK
- ASUS B1100FK
- ASUS B3000D
- ASUS BR1100CK
- ASUS BR1100FK
- ASUS GX701
- ASUS GX701GVR
- ASUS GX701GWR
- ASUS GX701GXR
- ASUS GU502
- ASUS GU502GU
- ASUS GU502GV
- ASUS GX502
- ASUS GX502GV
- ASUS GX502GW
- ASUS Z1100C
- ASUS Z1400C
- ASUS Z1401C
- ASUS Z1500C
- ASUS Z3400C
- ASUS Z3400F
- ASUS Z5400F
- ASUS Z7400F
Termékgaléria
Bizonytalan, hogy Type-C töltőre van szüksége?
Sok ASUS laptop már USB-C porton keresztül is tölthető, de vannak modellek, amelyekhez még a hagyományos kerek csatlakozó kell. Ha nem biztos a választásban, keressen minket!
06707717901Paraméterek
| Teljesítmény ( W ) | 65W |
| Type-C | Igen |
| Amper ( A ) | 3,25A |