DELL LATITUDE E5480 (Intel Core i5 / 8GB DDR4 /256GB SSD/ 14" FULL HD ÉRINTŐKÉPERNYŐ)
| Cikkszám: | cc0874-3 |
| Gyártó cikkszám: | Használt laptop - DELL LATITDE 5480 |
| Elérhetőség: | 1 db raktáron |
| Gyártó: | Dell |
|
Használatra kész laptop Windows 10 pro szoftverrel!
Intel Core i5 | 8GB DDR4 | 256GB SSD | 14" FULL HD IPS |
|
Leírás
| Típus | Notebook |
Processzor |
|
| Processzor típusa | Intel Core i5 7.gen |
| Processzor modell | 7300U |
| Processzor órajel | 2.6 - 3.5GHz |
| Cache mérete | 3 MB |
Memória |
|
| Memória mérete | 8 GB DDR4 |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 2133 MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 |
| Memória maximális mérete | 32 GB |
Kijelző |
|
| Kijelző mérete | 14" |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 FULL HD IPS |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | Intel HD 620 |
| Kijelző felülete | Matt |
| 3D kijelző | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
Háttértár |
|
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256GB SSD |
Kapcsolat |
|
| Adatátvitel |
Bluetooth
Wlan
|
| Csatlakozók |
VGA (D-sub) kimenet
HDMI kimenet
USB
Fülhallgató kimenet
|
Memóriakártya |
|
| Memóriakártya foglalat |
SD
|
Webkamera |
|
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor cellaszáma | 4 |
További tulajdonságok |
|
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.0 csatlakozók száma | 3 |
| USB Type-C Gen 1 csatlakozók száma | 1 |
| Numerikus billentyűzet | Nincs |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Van |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro |
Használt laptop DELL 5480
Normál otthoni és irodai használatra is tökéletesen alkalmas! hatodik generációs Intel Core i5 Processzorral és 8GB memóriával elég gyors és üzembiztos egyszerre több böngésző egyidejű használatához, e-mailek és nyomtatások kezelésére. Nálunk alap hogy egy ingyenes irodai office csomagot telepítünk rá ez a Libre office amivel vásárlás után egyből dolgozhatsz excel táblázataiddal vagy szövegszerkesztőddel! 256GB tárhely általában elég egy normál otthoni használatra hiszen az igazán fontos adatainkat vagy felhőben vagy külső HDD-n tároljuk! Viszont játékos kedvű fiatalok számára fontos infó hogy ...igen.... a Fortnite is elmegy rajta de nyílván nem 8K ban 250FPS-el :) DVD írót már nem szabad benne keresni hiszen túl vékony ezért fizikailag nem férne el benne, ennek orvoslására vannak külső DVD írók
1.Mit kapsz egy Latitude szériás laptoptól?
A DELL gyártó egyik legmagasabb kategóriájú üzleti szériás laptopját.
Egy masszív mégis könnyű prémium üzleti laptopot a mindennapokra!
Tükröződésmentes kijelzőt aminek a betekintési szöge 170 fok feletti és gyakran IPS kijelző.
Bővebben itt olvashatsz róla!
Ismerd meg jobban a DELL LATITUDE szériát
Paraméterek
| Kijelző mérete | 14" |
| Videokártya | Integrált |
| Processzor | Intel Core i5 |
| Memória | 8GB |
| Tárhely tipusa | SSD |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Kijelző felbontás | 1920 * 1080 ( FULL HD ) |
| Telepített Windows | Windows 10 |