Samsung LAPTOP TÖLTŐ 19V/3.15A 60W (5,5x3,0mm )
Ár:
9.264 Ft
5.990 Ft
Kedvezmény:
35%
| Laptop márka | SAMSUNG |
| Cikkszám: | SAmsung laptop töltő |
| Gyártó cikkszám: | AK-ND-13 |
| Elérhetőség: | 20 db raktáron |
| Gyártó: | Akyga |
19V/3.15A 60W Csatlakozó: 5,5 x 3mm |
|
Leírás
Töltő SAMSUNG laptophoz
Leírás:
- Laptop hálózati adapter Akyga AK-ND-13, teljesítmény 60W, Samsung notebookokhoz.
Tulajdonságok:
- Kimeneti feszültség: 19V / 3.15 A
- Maximum teljesítmény: 60 W
- Túláram, túlfeszültség, túlterhelés, túlmelegedés elleni védelem, rövidzárvédelem
- Kábelhossz: 1.2 m
- Csatlakozó: 5.5x3.0 mm + pin
LAPTOP TÖLTŐ VÁSÁRLÁSÁNÁL feszültségnek ( V ) meg kell egyeznie a laptop gyártója által előírt értékkel, de az áramerősség ( A ) lehet magasabb ( pl. gyári 3.42A vásárolhatunk hozzá 4.5A -es adaptert )
Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 19V |
| Teljesítmény ( W ) | 60W |
| Amper ( A ) | 3,15A |
| kompatibilitás | Samsung laptopok |
| csatlakozó Méret | 5,5x3,0mm |
| V | 19V |
| A | 3.15A |
| W | 60W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!