Samsung LAPTOP TÖLTŐ 19V / 4.74A 90 W (5,5x3,0mm )
Ár:
9.890 Ft
7.490 Ft
Kedvezmény:
24%
| Laptop márka | SAMSUNG |
| Cikkszám: | SAmsung laptop töltő 90w |
| Gyártó cikkszám: | ND-27 |
| Elérhetőség: | 20 db raktáron |
| Gyártó: | Noname |
19V / 4.74A 90W Csatlakozó: 5,5 x 3mmUtángyártott Samsung laptopokhoz való adapter |
|
Leírás
Töltő SAMSUNG laptophoz
Leírás:
- Laptop hálózati adapter teljesítmény 90W, Samsung notebookokhoz.
- Ezeket a gyári samsung adaptereket helyettesíti: AA-PA1N90W , AD-9019S , ADP-90FB , PA-1900-08S
- Ha a Samsung laptopodhoz gyárilag csak 60W -os adaptert használtál , ezzel a termékkel nyugodtan helyettesítheted azt is.
Tulajdonságok:
- Kimeneti feszültség: 19V / 4.74 A
- Maximum teljesítmény: 90 W
- Túláram, túlfeszültség, túlterhelés, túlmelegedés elleni védelem, rövidzárvédelem
- Kábelhossz: kb. 1.2 m
- Csatlakozó: 5.5x3.0 mm + pin
LAPTOP TÖLTŐ VÁSÁRLÁSÁNÁL feszültségnek ( V ) meg kell egyeznie a laptop gyártója által előírt értékkel, de az áramerősség ( A ) lehet magasabb ( pl. gyári 3.42A vásárolhatunk hozzá 4.5A -es adaptert )
Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 19V |
| Teljesítmény ( W ) | 90W |
| Amper ( A ) | 4,74A |
| kompatibilitás | Samsung laptopok |
| csatlakozó Méret | 5,5x3,0mm |
| V | 19V |
| A | 4.74A |
| W | 90W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!