HP LAPTOP TÖLTŐ 19V/4.74A 90W ( 7.4 x 5.0 mm )
Ár:
8.590 Ft
6.490 Ft
Kedvezmény:
24%
| Laptop márka | HP |
| Cikkszám: | HP laptop töltő nd-04 |
| Gyártó cikkszám: | HP töltő 90W utángyártott |
| Elérhetőség: | 20 db raktáron |
| Gyártó: | Akyga |
HP Laptop Töltő – 90W (19V / 4.74A) 7.4mm x 5.0mmMegbízható hálózati töltő HP ProBook, EliteBook és régebbi Compaq laptopokhoz. A 90W-os teljesítmény garantálja a gyors töltést és a stabil működést minden körülmények között.
|
|
Leírás
HP 90W Laptop Töltő Adapter - utángyártott
19V / 4.74A | Csatlakozó: 7.4 x 5.0 mm (Tüskés)
Ez a 90W-os hálózati adapter kiváló minőségű helyettesítője a gyári HP töltőknek. Kompatibilis a legtöbb HP ProBook, EliteBook, Pavilion és Compaq modellel, amelyek 7.4x5.0 mm-es csatlakozót igényelnek.
Szakmai segítség a választáshoz:
A feszültségnek (V) meg kell egyeznie a laptop gyártója által előírt értékkel (19V). Az áramerősség (A) azonban lehet magasabb az eredetinél (pl. ha laptopja 3.42A-es, nyugodtan használhatja hozzá ezt a 4.74A-es adaptert), így a töltő kevésbé melegszik és hosszabb lesz az élettartama.
A feszültségnek (V) meg kell egyeznie a laptop gyártója által előírt értékkel (19V). Az áramerősség (A) azonban lehet magasabb az eredetinél (pl. ha laptopja 3.42A-es, nyugodtan használhatja hozzá ezt a 4.74A-es adaptert), így a töltő kevésbé melegszik és hosszabb lesz az élettartama.
Feszültség: 19V
Áramerősség: 4.74A
Teljesítmény: 90W
Csatlakozó: 7.4mm x 5.0mm
Helyettesíthető Gyári Számok (P/N)
Ha az Ön régi töltőjén az alábbi számok bármelyike szerepel, ez az adapter megfelelő lesz:
384020-001384020-003384021-001 391173-001409992-001416421-021 463955-001519330-002608428-001 609940-001677777-001693712-001 709986-003710413-001ED495AA H6Y90AAL4R65AAPA-1900-18H2 PA-1900-32HTPA-1900-32HUPPP012H-S PPP012L-SPPP014L-SA
Ezeket a HP laptopokat tudod vele tölteni:
HP EliteBook:2530p, 2540p, 2560p, 2570p, 2730p, 2740p, 2760p, 6930p, 8440p, 8440w, 8460p, 8460w, 8470p, 8470w, 8530p, 8540p, 8540w, 8560p, 8560w, 8570p, 8570w, 8730w, 8740w.
HP ProBook:430, 430 G1, 430 G2, 4320s, 440 G1, 440 G2, 4420s, 4430s, 4440s, 450 G1, 450 G2, 4510s, 4515s, 4520s, 4525s, 4530s, 4535s, 4540s, 455 G1, 455 G2, 470 G1, 470 G2, 6450b, 6455b, 6460b, 6465b, 6470b, 6475b, 6540b, 6550b, 6560b, 6565b, 6570b, 6575b.
HP Pavilion:G32, G42, G50, G56, G60, G61, G62, G70, G71, G72.
HP ProBook:430, 430 G1, 430 G2, 4320s, 440 G1, 440 G2, 4420s, 4430s, 4440s, 450 G1, 450 G2, 4510s, 4515s, 4520s, 4525s, 4530s, 4535s, 4540s, 455 G1, 455 G2, 470 G1, 470 G2, 6450b, 6455b, 6460b, 6465b, 6470b, 6475b, 6540b, 6550b, 6560b, 6565b, 6570b, 6575b.
HP Pavilion:G32, G42, G50, G56, G60, G61, G62, G70, G71, G72.
Nem találja a listában a laptopját?
A HP rengeteg modellt adott ki ezzel a csatlakozóval. Ha bizonytalan, hívja szakértőnket vagy látogasson el a Pólus Centerbe!
06 70 771 7901Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 19V |
| Teljesítmény ( W ) | 90W |
| Amper ( A ) | 4,74A |
| HP Laptop töltő | igen |
| Csatlakozó Méret | 7.4x5x0.6 mm |
| V | 19V |
| A | 4,47A |
| W | 90W |
| Típus | Hálózati töltő |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!