Lenovo LAPTOP TÖLTŐ 20V/4,5A 90W 7,9x5,5mm
| Laptop márka | LENOVO |
| Cikkszám: | LENOVO LAPTOP TÖLTŐ ND-18 |
| Gyártó cikkszám: | AK-ND-18 |
| Elérhetőség: | 10 db raktáron |
| Gyártó: | Akyga |
20V/4,5A ( 90W ) Csatlakozó: 7,9x5,5mm |
|
Leírás
UTÁNGYÁRTOTT 90W LENOVO LAPTOP TÖLTŐ ( 20V / 4,5A )
| Feszültség ( V ) | 20V |
| Amper ( A ) | 4,5A |
| kompatibilitás | Lenovo |
| csatlakozó Méret | 7,9x5,5mm ( kerek ) |
| V | 20V |
| A | 4.5A |
| W | 90W |
| Típus | Hálózati töltő lenovo laptophoz |
A Lenovo laptopok közül azok használnak 7,9 mm x 5,5 mm-es (kerek) töltőcsatlakozót, amelyek a régebbi típusok közé tartoznak – mielőtt a Lenovo átállt az USB-C vagy a téglalap alakú Slim Tip (rektanguláris) csatlakozóra.
Ezeknél a Lenovo szériáknál gyakori a 7,9x5,5 mm-es kerek töltőcsatlakozó:
ThinkPad szériák (régebbi modellek):
-
ThinkPad T400, T410, T420, T430
-
ThinkPad X200, X201, X220, X230
-
ThinkPad R400, R500
-
ThinkPad SL410, SL510
-
ThinkPad W500, W510, W520
IdeaPad szériák (régebbi modellek, nem mindegyik!):
-
IdeaPad Y450, Y460, Y470, Y550, Y560, Y570
-
IdeaPad Z360, Z370, Z560, Z570
-
IdeaPad B560, B570
-
IdeaPad G450, G460, G560, G570, G580
Egyéb szériák:
-
Lenovo Essential G és B sorozat (pl. G560, B570, stb.)
-
Lenovo 3000 N500, G530
Fontos megjegyzés:
-
A 7,9x5,5 mm-es csatlakozó belsejében egy tű található, amely a töltés vezérléséhez szükséges.
-
Ezek a töltők általában 20V / 3.25A vagy 4.5A teljesítményűek.
-
Kb. 2013-ig gyártott gépeknél jellemző, utána a téglalap alakú “Slim Tip” csatlakozóra tértek át, majd később USB-C-re.
Ezeket a gyári töltőket tudja helyettesíteni:
• 42T4431
• 42T4435
• 42T4439
• 92P1107
• 92P1108
• 42T4425
• 42T4427
• 42T4429
• 42T4433
• 42T5275
• 42T5293
• 45N0068
• 45N0196
• 45N0200
• 45N0208
• 45N0302
• 45N0306
• 45N0310
• 45N0511
• 45N0512
• 45N0513
• 92P1104
• 92P1108
• 92P1112
• FRU45N0306
• FRU45N0512
Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 20V |
| Teljesítmény ( W ) | 90W |
| Amper ( A ) | 4,5A |
| kompatibilitás | Lenovo |
| csatlakozó Méret | 7,9x5,5mm |
| V | 20V |
| A | 4.5A |
| W | 90W |
| Típus | Hálózati töltő lenovo laptophoz |