LENOVO LAPTOP TÖLTŐ 20V/4,5A 90W
Ár:
7.490 Ft
| Laptop márka | LENOVO |
| Cikkszám: | LENOVO_LAPTOP_TÖLTŐ |
| Gyártó cikkszám: | AK-ND-29 |
| Elérhetőség: | 10 db raktáron |
| Gyártó: | Akyga |
20V/4,5A ( 90W ) Csatlakozó:"kocka" |
|
Leírás
Hálózati töltő Lenovo laptopokhoz
- Laptop hálózati adapter, teljesítmény 90W, Lenovo notebookokhoz
Tulajdonságok:
- Kimeneti feszültség: 20V / 4.5A
- Maximum teljesítmény: 90W
- Túlfeszültség, túlterhelés, túlterhelés, túlmelegedés elleni védelem, rövidzárvédelem
- Kimeneti kábelhossz: 1.2 m
- Csatlakozó:sárga négyszögletű
LAPTOP TÖLTŐ VÁSÁRLÁSÁNÁL feszültségnek ( V ) meg kell egyeznie a laptop gyártója által előírt értékkel, de az áramerősség ( A ) lehet magasabb ( pl. gyári 3.42A vásárolhatunk hozzá 4.5A -es adaptert )
Ezeket a gyári töltőket tudja helyettesíteni:
• 45N0234
• 45N0235
• 45N0236
• 45N0237
• 45N0238
• 45N0239
• 45N0240
• 45N0242
• 45N0244
• 45N0245
• 45N0246
• 45N0248
• 45N0249
• 45N0250
• 45N0252
• 45N0481
• 45N0482
• 45N0482
• 45N0483
• 45N0498
• 45N0499
• 45N0500
• 5A10V03239
• 5A10V03251
• ADLX90NCC3A
• FRU45N0242
• FRU45N0244
• FRU45N0248
• FRU45N0334
• FRU45N0482
• FRU45N0483
• FRU45N0495
• FRU45N0499
• FRU45N0500
Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 20V |
| Teljesítmény ( W ) | 90W |
| Amper ( A ) | 4,5A |
| Típus | laptop Hálózati töltő |
| Tipus | Lenovo |
| V | 20V |
| A | 4,5A |
| W | 90W |
| csatlakozo | kocka (Square) |
| Garancia | 12 hónap |
| Készlet | Rendelhető |
| vtsz | 84733000 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!