MSI PRO MP243 Fehér monitor ( 24" / FULL HD / 100Hz / 1ms / IPS panel )
Ár:
43.900 Ft
40.900 Ft
Kedvezmény:
7%
| Cikkszám: | ccmonitor0266 |
| Gyártó cikkszám: | MSI PRO MP243 |
| Elérhetőség: | 1 db raktáron |
| Gyártó: | Msi |
24" FULL HD IPS képernyő 100Hz képfrissítéssel és csupán 1ms válaszidővel! |
|
Leírás
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Gaming monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 23.8 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 100 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang |
|
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 2 x 3 W |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
HDMI DisplayPort Fejhallgató |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 54.1 cm |
| Magasság (talppal) | 42.1 cm |
| Mélység (talppal) | 18.2 cm |
| Tömeg (talppal) | 3 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
További tulajdonságok |
|
| AMD FreeSync támogatás | Van |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Nem |
| Dönthető | Igen |
Vállalkozásának ellenálló és úttörő szelleme
Vállalkozásának képesnek kell lennie arra, hogy ne álljon meg semmiben, miközben az MSI Business & Productivity Series termékeivel navigál az útján.
Dolgozzon a legmegfelelőbb pozícióban és környezetben
MSI Eye Care: Villogásgátló + Kevesebb kékfény technológia + tükröződésmentes kijelző
Növelje megtekintési élményét az IPS panellel
Függőlegesen és vízszintesen is rendkívül széles, 178 fokos betekintési szöggel. Azonnal optimalizálta a képernyő színét és fényerejét, hogy minden részletet a lehető legteljesebb mértékben élvezhessen, és minden szögből egyenletes képminőséget biztosítson.
Paraméterek
| DisplayPort csatlakozó | DisplayPort csatlakozó |
| képfrissítés | 100Hz |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| FreeSync | Igen |
| Hangszóró | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 100 Hz |
| Képminőség | Full HD |
| Kijelző méret | 24 " |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kijlező felbontás | 1920 * 1080 ( FULL HD ) |
| HDMI csatlakozó | HDMI csatlakozó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!