HP EliteBook 850 G6 ( Intel Core i5 - 8365U | 8GB DDR4 | 256GB SSD | 15,6" FULL HD IPS )
| Cikkszám: | cc5473-3 |
| Gyártó cikkszám: | Használt laptop - HP EliteBook 850 G6 |
| Elérhetőség: | Érdeklődjön telefonon |
| Gyártó: | HP |
|
|
|
Leírás
HASZNÁLT LAPTOP- HP ELITEBOOK 850 G5
Processzor |
|
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor modell | 8365U |
| Processzor órajel | MAX 3.9 GHz |
| Cache mérete | 6 MB |
| Mag / Szál | 4 mag / 8 szál |
Memória |
|
| RAM Memória mérete | 8 GB DDR4 RAM |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | változó MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 |
| Memória maximális mérete | 32 GB |
Kijelző |
|
| Kijelző mérete | 15.6" FULL HD IPS |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | HD Graphics 620 |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
Háttértár |
|
| Háttértár típusa és kapacitása | 256GB SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
Kapcsolat |
|
| Adatátvitel |
Bluetooth |
| Csatlakozók |
HDMI kimenet |
Memóriakártya |
|
| Memóriakártya foglalat |
SD |
Webkamera |
|
| Webkamera felbontása | 1 Mpx |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor cellaszáma | 3 |
További tulajdonságok |
|
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 Gen 1 csatlakozók száma | 2 |
| USB Type-C Gen 1 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 Gen 2 csatlakozók száma | Nincs |
| Numerikus billentyűzet | Van |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Van |
| Tömeg | 2 kg |
| Szín | Szürke |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Állapot | A- kategória Fedlapján 1 pici horpadás! |
Használt laptop - HP Elitebook 850 G6
HP EliteBook 850 G6 – Megbízható üzleti társ
A HP EliteBook 850 G6 egy prémium kategóriás üzleti laptop, amelyet a megbízhatóságra, teljesítményre és professzionális megjelenésre terveztek. Ez a modell ideális választás irodai munkához, utazáshoz vagy akár otthoni irodai környezetbe is.
Főbb jellemzők:
-
Processzor: Intel Core i5-8365U – egy 8. generációs, energiatakarékos, mégis erőteljes négymagos CPU, amely 1.6 GHz-es alapórajelről egészen 3.9 GHz-ig képes turbózni. Kiváló multitasking teljesítményt nyújt, és megbízható társ a mindennapi munkában.
-
Tárhely: 256 GB SSD – a nagy kapacitású, gyors NVMe SSD-nek köszönhetően a rendszerindítás, alkalmazásbetöltés és fájlkezelés szinte azonnal megtörténik, így a produktivitás nem szenved hátrányt.
-
Kijelző: 15,6 hüvelykes Full HD IPS kijelző – éles és tiszta képet nyújt, ami hosszabb munkavégzés során is kényelmes használatot biztosít. Extra nagy betekintési szög!
-
Kialakítás: A gép masszív, mégis elegáns alumíniumháza megfelel a MIL-STD 810G katonai szabványnak, így jól bírja a mindennapos igénybevételt. Vékony profilja és visszafogott megjelenése professzionális megjelenést kölcsönöz.
-
Csatlakozók: Több USB-A és USB-C port, HDMI kimenet, Ethernet csatlakozó és jack aljzat is helyet kapott rajta, így a bővíthetőségre nem lehet panasz.
-
Biztonság: Ujjlenyomat-olvasó, TPM 2.0 modul és opcionális arcfelismerés (Windows Hello támogatással) gondoskodik az adatok védelméről.
A HP EliteBook 850 G6 i5-8365U processzorral és 256 GB SSD-vel egy kiváló ár-érték arányú üzleti laptop, amely a stabilitás, teljesítmény és mobilitás remek kombinációját nyújtja. Ajánlott választás mindazoknak, akik megbízható munkagépet keresnek hosszú távra.
Paraméterek
| Kijelző mérete | 15,6" |
| Videokártya | Integrált |
| Processzor | Intel Core i5 |
| Memória | 8GB |
| Tárhely tipusa | SSD |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Kijelző felbontás | 1920 * 1080 ( FULL HD ) |
| Telepített Windows | Windows 11 |