HP PROBOOK 640 G4 ( Core i3 - 8130u- | 8GB RAM | 128GB SSD | 14" HD )
| Cikkszám: | cc8777 |
| Gyártó cikkszám: | HP PROBOOK 640 G4 |
| Elérhetőség: | 3 db raktáron |
| Gyártó: | HP |
|
HP ProBook 640 G4
Intel Core i3-8130U | 8GB RAM 128GB Villámgyors SSD HD Matt Kijelző Windows 11 Pro
Masszív üzleti notebook, ami tökéletes társad lesz a munkában, tanulásban és a hétköznapi pörgésben. Gyors rendszerindítás, strapabíró ház és részletgazdag kép vár! |
|
Leírás
HP ProBook 640 G4 – Megbízhatóság a mindennapokra
A HP ProBook 640 G4 egy kiválóan használható, masszív kialakítású üzleti laptop, amely ideális választás lehet munkára, tanulásra és általános mindennapi feladatokra. A gépben található Intel Core i3-8130U processzor, 8 GB DDR4 memória és 128 GB SSD gondoskodik arról, hogy a rendszered gyorsan induljon, stabilan működjön, és kényelmesen kezeld a hétköznapi alkalmazásokat.
Főbb jellemzők
- Típus: HP ProBook 640 G4
- Processzor: Intel Core i3-8130U
- Memória: 8 GB DDR4
- Tárhely: 128 GB SSD
- Kijelző: HD felbontás ( 1366 x 768 )
- Felhasználás: irodai munka, otthoni használat, tanulás, böngészés, ügyviteli feladatok
Gyors és stabil működés a mindennapokban
A laptop lelke az Intel Core i3-8130U processzor, amely energiatakarékos működés mellett biztosít megfelelő teljesítményt az általános napi használathoz. A 8 GB DDR4 RAM segít abban, hogy egyszerre több program, böngészőfül vagy irodai alkalmazás futtatása is gördülékenyen történjen.
A 128 GB SSD egyik legnagyobb előnye a gyorsaság: a rendszer rövidebb idő alatt indul el, a programok gyorsabban megnyílnak, és a laptop összességében sokkal fürgébb érzetet nyújt, mint egy hagyományos merevlemezes modell.
HD kijelző a kényelmes munkához
A HD kijelzője éles és jól olvasható képet biztosít a mindennapi munkához. Kényelmesen használható böngészéshez, dokumentumszerkesztéshez és levelezéshez is. A megfelelő felbontás segíti az átlátható megjelenítést és a hatékony munkavégzést. Ideális választás irodai feladatokra és általános otthoni használatra.
Üzleti kialakítás, tartós használatra
A HP ProBook 640 G4 az üzleti kategóriás laptopok közé tartozik, ami a gyakorlatban megbízhatóbb felépítést, letisztult megjelenést és kényelmes használatot jelent. A ProBook széria kényelmes billentyűzetet és tartós kialakítást kínál, így hosszabb távon is jó döntés lesz.
Részletes Technikai Adatok
| Processzor | |
| Típusa / Modell | Intel Core i3-8130U |
| Órajel | 1.6 GHz |
| Cache mérete | 6 MB |
| Memória | |
| Mérete | 8 GB DDR4 |
| Max. sebesség / Foglalat | 2400 MHz / 2 db |
| Maximális méret | 32 GB |
| Kijelző & Videokártya | |
| Méret / Felbontás | 14" / 1366 x 768 ( HD ) |
| Felülete | Matt (tükröződésmentes) |
| Videokártya | Integrált Intel UHD Graphics 620 |
| Háttértár & Extrák | |
| Típusa / Kapacitása | SSD / 128 GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Webkamera | 0.9 Mpx (720p HD) |
| Csatlakozók & Egyéb | |
| Portok | 3x USB 3.0 , VGA, HDMI, Fülhallgató |
| Adatátvitel | Bluetooth, Wi-Fi, Kártyaolvasó |
| Akkumulátor | 3 cellás |
| Tömeg / Szín | 1.7 kg / Szürke |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
Miért jó választás ez a laptop?
Ha egy jól használható, gyors rendszerrel rendelkező, üzleti kategóriás DE OLCSÓ notebookot keresel, akkor a HP ProBook 640 G4 remek döntés. A modern alapkonfiguráció, az SSD gyorsasága és a Full HD kijelző együtt olyan kombinációt ad, amely a legtöbb hétköznapi területre kiválóan megfelel.
Természetesen kérhető SSD bővítés és RAM bővítés is
Kérdésed van a gép kapcsán? Keress minket bátran!
Crystal Computer Ügyfélszolgálat: +36 70 771 7901
Paraméterek
| Kijelző mérete | 14" |
| Videokártya | Integrált |
| Processzor | Intel Core i3 |
| Memória | 8GB |
| Tárhely tipusa | SSD |
| Tárhely mérete | 120 GB |
| Kijelző felbontás | 1366 * 768 ( HD ) |
| Telepített Windows | Windows 11 |