Lenovo Thinkpad T450s "B" (CORE I5 | 8GB DDR3 | 256GB SSD | 14" FULL HD ÉRINTŐKÉPERNYŐ )
Ár:
109.900 Ft
| Cikkszám: | cc0651-1 | ||
| Gyártó cikkszám: | Használt laptop - Lenovo Thinkpad T450s | ||
| Elérhetőség: | Előrendelhető | ||
| Gyártó: | Lenovo | ||
|
|||
Leírás
| Állapot |
A mínusz kategória
|
| Alaplapi chipkészlet |
.
|
| Processzor típus |
Core i5, 5th gen, Broadwell
|
| Processzor órajel |
3.2 GHz
|
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-5300U 4M Cache |
| RAM típusa |
DDR3 SO-Dimm
|
| RAM mérete |
8 GB DDR3
|
| Merevlemez típusa |
SSD (2.5")
|
| Merevlemez mérete |
256 GB SSD
|
| Másodlagos merevlemez típusa |
NINCS
|
| Másodlagos merevlemez mérete |
NINCS GB
|
| Optikai meghajtó |
Nincs
|
| Video vezérlő |
Intel HD Graphics 5500
|
| Kijelző mérete |
14 inch
|
| Kijelző méretarány |
16:9
|
| Kijelző felbontása |
FULL HD ÉRINTŐKÉPERNYŐ
|
| Kijelző tulajdonságok |
IPS Panel
|
| Hangkártya |
HD (High Definition) Audio
|
| Memória kártya olvasó |
SD
|
| Bővítési lehetőségek (laptop) |
PCMCIA
|
| USB port típusa |
USB 3.0
|
| USB portok száma |
3 db
|
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő |
Bluetooth, WLAN (ac)
|
| Vezetékes hálózati kártya |
Gigabit
|
| Webkamera |
Van
|
| Akkumulátor állapota | Normál |
| Egyéb portok |
D-SUB, Mini Display Port
|
| Billentyűzet háttérvilágítás |
Nincs
|
| Laptop jellege |
Normál
|
| Megjegyzések |
Windows 10 , Office, vírusirtó
|
| Állapot megjegyzések | 1 usb port nem megfelelően működik. Érintőképernyő tökéletes |
Érintőképernyős laptop Lenovo T450s
A legendás kis piros pötty O
Az üzleti világban a ThinkPad...egyet jelent a minőséggel, és hosszú élettartammal valamint a minimalista design-al.
Kifejezetten kíméletlen teszteknek vetik alá a kiadás előtt álló ThinkPad szériákat
Ezt prémium üzleti modellt akár 6-8 éves korában is jó szívvel javasoljuk otthoni de akár irodai használatra is.
Ismerd meg jobban a Lenovo ThinkPad szériát
A legendás kis piros pötty O
Az üzleti világban a ThinkPad...egyet jelent a minőséggel, és hosszú élettartammal valamint a minimalista design-al.
Kifejezetten kíméletlen teszteknek vetik alá a kiadás előtt álló ThinkPad szériákat
Ezt prémium üzleti modellt akár 6-8 éves korában is jó szívvel javasoljuk otthoni de akár irodai használatra is.
Ismerd meg jobban a Lenovo ThinkPad szériát
Paraméterek
| Kijelző mérete | 14" |
| Videokártya | Integrált |
| Processzor | Intel Core i5 |
| Memória | 8GB |
| Tárhely tipusa | SSD |
| Tárhely mérete | 240 GB |
| Kijelző felbontás | 1920 * 1080 ( FULL HD ) |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Telepített Windows | Windows 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!