Lenovo TÖLTŐ 20V/2,25A 45W Square Yellow
| Laptop márka | LENOVO |
| Cikkszám: | LENOVO LAPTOP TÖLTŐ ND-51 |
| Gyártó cikkszám: | AK-ND-51 |
| Elérhetőség: | 10 db raktáron |
| Gyártó: | Akyga |
20V/2,25A ( 45W ) Csatlakozó: Square Yellow ( "kocka") |
|
Leírás
Utángyártott töltő Lenovo laptophoz 20V/2,25A ( 45W )
- Laptop hálózati adapter teljesítmény 45W, Lenovo notebookokokhoz.
Tulajdonságok:
- Bemeneti feszültség: 100-250V
- Kimeneti feszültség: 20 / 2.25A
- Maximum DC kimenet: 45W
- Hatásfok: > 80%
- Kábel hossza: 1.2 m
- Csatlakozó: Square Yellow
Milyen laptopokhoz jó ThinkPad sorozat
-
ThinkPad 11e
-
ThinkPad 11e Chromebook
-
ThinkPad Edge E440
-
ThinkPad Edge E450
-
ThinkPad Edge E455
-
ThinkPad Edge E460
-
ThinkPad Edge E465
-
ThinkPad Edge E550
-
ThinkPad Edge E555
-
ThinkPad Edge E560
-
ThinkPad Edge E565
-
ThinkPad Edge E570
-
ThinkPad Helix
-
ThinkPad Helix 260
-
ThinkPad Helix 11.6
-
ThinkPad L440
-
ThinkPad L450
-
ThinkPad L540
-
ThinkPad L560
-
ThinkPad L570
-
ThinkPad S431
-
ThinkPad S531
-
ThinkPad S540
-
ThinkPad S1 Yoga 12
-
ThinkPad S3 Yoga 14
-
ThinkPad S5 Yoga 15
-
ThinkPad T431s
-
ThinkPad T440
-
ThinkPad T440s
-
ThinkPad T440p
-
ThinkPad T450s
-
ThinkPad T460
-
ThinkPad T460s
-
ThinkPad T460p
-
ThinkPad T470s
-
ThinkPad T530
-
ThinkPad T550
-
ThinkPad T560
-
ThinkPad T560p
-
ThinkPad W550s
-
ThinkPad X1 Carbon (Gen 2–4)
-
ThinkPad X240
-
ThinkPad X240s
-
ThinkPad X250
-
ThinkPad X260
-
ThinkPad X270
IdeaPad / Flex / Yoga / G / B sorozat
-
IdeaPad Flex 2
-
IdeaPad Flex 3
-
IdeaPad Flex 14
-
IdeaPad Flex 15
-
IdeaPad Flex 3‑11 1120
-
IdeaPad Flex 3‑14 1470 1480
-
IdeaPad Flex 3‑15 1570
-
IdeaPad Yoga 2 11
-
IdeaPad Yoga 2 13
-
IdeaPad Yoga 2 Pro
-
IdeaPad Yoga 11
-
IdeaPad Yoga 11S
-
IdeaPad Yoga 13
-
IdeaPad Yoga 500
-
G40
-
G40‑30
-
G40‑45
-
G40‑70
-
G40‑80
-
G50
-
G50‑30
-
G50‑45
-
G50‑70
-
G50‑80
-
G51
-
G70
-
G70‑35
-
G70‑80
-
B40‑80
-
B50‑80
-
Z40
-
Z40‑70
-
Z40‑75
-
Z41
-
Z41‑70
-
Z50‑70
-
Z50‑75
-
Z50‑80
-
Z51
-
Z51‑70
Ezeket a gyári töltőket tudja helyettesíteni:
• 00HM611
• 00HM613
• 00HM614
• 00HM615
• 00HM616
• 00HM624
• 00HM625
• 01FR035
• 36200245
• 36200246
• 36200247
• 36200602
• 36200606
• 36200610
• 45N0289
• 45N0473
• 45N0474
• 45N0475
• 45N0490
• 45N0491
• 45N0492
• 5A10J75117
• ADLX45NCC3
• ADLX45NCC3A
• ADLX45NCC3A
• ADLX45NDC3A
• ADLX45NLC3A
• FRU5A10J75117
• 00HM611
• 00HM611
• 00HM613
• 00HM614
• 00HM615
• 00HM616
• 00HM624
• 00HM625
• 01FR035
• 36200245
• 36200246
• 36200247
• 36200602
• 36200606
• 36200610
• 45N0289
• 45N0473
• 45N0474
• 45N0475
• 45N0490
• 45N0491
• 45N0492
• 5A10J75117
• ADLX45NCC3
• ADLX45NCC3A
• ADLX45NCC3A
• ADLX45NDC3A
• ADLX45NLC3A
• FRU5A10J75117
Paraméterek
| Feszültség ( V ) | 20V |
| Teljesítmény ( W ) | 45W |
| Amper ( A ) | 2,25A |
| Tipus | Töltő lenovo laptophoz |
| kompatibilitás | Lenovo |
| V | 20V |
| A | 2,25A |
| W | 45W |
| csatlakozó | kocka |
| Típus | Hálózati töltő |